Wyślij zgłoszenie

Lista zgłoszeń do regat SailBook Cup 2017

Klasa: Wszystkie | KWR | ORC | OPEN

2

jacht:
Passadenia
Delphia 40.3

załoga:

Jolanta Kapusta
Krzysztof Wesołowski
Rafał Piwowarski

Osiągnięcia:

Zgłoszenie do Sailbook Cup 2017

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 7908
port: Ustka

sternik:
Waldemar Kapusta

długość [m]: 11,95

jacht:
Mikka
Maxi 95

załoga:

Krzysztof Kobus
Marcin Malewicki
Daniel Justyński
Krzysztof Adamski

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 14121
port: Elbląg

sternik:
Piotr Lesz

nr św. pomiarowego KWR:
EL/089/16
współczynnik KWR: a kto to

jacht:
ODYSSEI
ELAN 31

załoga:

P.CEYNOWA
M.STAN
?
?

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 5714
port: GÓRKI ZACHODNIE

sternik:
G.KAMROWSKI

nr św. pomiarowego KWR:
GD/046/14
współczynnik KWR: 1.3131

2

jacht:
AdrenaSea
Sydney 40

załoga:

8

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 7003
port: Gdańsk

sternik:
Jan Kozarzewski

długość [m]: 12,5

2

jacht:
S/Y WEZYR
Carter 30

załoga:

Jim Beam
Johny Walker
Jack Daniels
Glen Morangie

Osiągnięcia:

Cały czas się wspinamy na szczyty

Klasa: OPEN
nr na żaglu: PZ 907
port: Gdynia

sternik:
T.Kepka

długość [m]: 9,12

jacht:
NEVO
karter 30

załoga:

Maletckii Konstantin
Golubev Maksim
Antonov Aleksandr

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: RUS 1558
port: Kaliningrad

sternik:
Vashchuk Aleksandr

nr św. pomiarowego KWR:
kg/053/016
współczynnik KWR: 1.1884

jacht:
Quantum of Solace
OPEN

załoga:

Maciej Szubski
Załogant 1
Załogant 2
Załogant 3

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: w trakcie rejestracji
port: Gdynia

sternik:
Maciej Szubski

długość [m]: 11,19

234

jacht:
Barnaba
turystyczny

załoga:

Jerzy Andryskowski
Jan Tomczyk
Agnieszka Nowosad

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 22
port: Gdańsk

sternik:
Eugeniusz Jadczuk

długość [m]: 20,25 m

jacht:
MORE
Dutch Dundy 835

załoga:

najlepsza

Osiągnięcia:

3 miejsce w 2015 w klasie roku 2015

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 5399
port: Gdańsk

sternik:
Tomasz Szymczuk

nr św. pomiarowego KWR:
EL/115/16
współczynnik KWR: 1.1415

jacht:
CHIRON 2
Dehler 37

załoga:

Piotr Janikowski Marcin Leszczyński

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 14790
port: Gdańsk

sternik:
Roman Jastrzębski

długość [m]: 11,3

2

jacht:
Fidoo
Mini Transat 650

załoga:

Aleksandra Bucior

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL16768
port: Gdańsk

sternik:
Marcin Wroński

długość [m]: 6,5m

2

jacht:
Apollo Sails 2 easy
Albin Accent 26

załoga:

Anna Makowska
Przemysław Żyła
Wojciech Makowski

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL14708
port: Elbląg

sternik:
Tomasz Makowski

wartość współczynnika GPH: 797,1

234

jacht:
Mary lou
Defender 27

załoga:

W trakcie werbunku

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 9452
port: Hel

sternik:
Maciej Krzesiński

wartość współczynnika GPH: 885,6

jacht:
Haddock
Sun Odyssey 33

załoga:

Tatiana Amosova

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL8019
port: Gdańsk

sternik:
Jarosław Żbikowski

wartość współczynnika GPH: 750

234

jacht:
SAFI
ALBIN ACCENT 26

załoga:

Anita Wołowska
Alicja Wołowska
Piotr Szynkowski

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 15885
port: GDAŃSK

sternik:
Wiesław Wołowski

wartość współczynnika GPH: 770.3

234

jacht:
ANITRA
Albin Vega

załoga:

Andrzej Grzejszczak
Renata Grzejszczak
Jerzy Kruszewski

Osiągnięcia:

Regaty Sail book Cup , 3 razy raz ukończone , złote kalesony

Klasa: OPEN
nr na żaglu: 8009
port: PKM Gdańsk

sternik:
Andrzej Grzejszczak

długość [m]: 8,25

2

jacht:
Czarny Bonawentura
Becker 27 (klasa sama w sobie)

załoga:

Trymer foka sztormowego
Stermotorzysta
Steward
Chief

Osiągnięcia:

Prowadzenie w pierwszym etapie Sailbookcup 2015 bez oddawania cum..... :), gwałty, haracze, wymuszenia

Klasa: KWR
nr na żaglu: Brak numeru- totalna anarchia
port: to jest poezja.... (Gdańsk)

sternik:
Jan Kłosowski, Raymarine ST1000

nr św. pomiarowego KWR:
nie pamięt
współczynnik KWR: 1,12

jacht:
VATAHA
FIRST 32

załoga:

Jolanta Wilkowska
Rafał Wdowiak
Zbigniew Zarobkiewicz

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 13347
port: Gdynia

sternik:
Paweł Wilkowski

wartość współczynnika GPH: 722,9

2

jacht:
BALTICA X
Cobra 41

załoga:

Roman Rosiński
Beata Nowak
Marzena Polis
Anna Garncarz
Agnieszka Konsek
Joanna Terka
Radosław Garncarz
Dariusz Pepłoński
Rafał Zawisz

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL xxxxx
port: Gdynia

sternik:
Przemek Rodziewicz

długość [m]: 12,30

jacht:
Goplana
Druga

załoga:

Łukasz Witkowski

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 164
port: Gdansk

sternik:
Robert Napiorkowski

nr św. pomiarowego KWR:
GD/006/16
współczynnik KWR: 1.2021

2

jacht:
Quick Livener
Sigma 362

załoga:

Samotny Wilk

Osiągnięcia:

Z Jezioraka na Bałtyk!

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 10619
port: Polski Klub Morski

sternik:
Jacek Zieliński

nr św. pomiarowego KWR:
GD/089/14
współczynnik KWR: 1,2893

jacht:
Feeling
Bavaria 31

załoga:

Bilska Magdalena

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 9704
port: Gdynia

sternik:
Hernacki Krzysztof

długość [m]: 9,5

2

jacht:
Trygław
Draco

załoga:

Adam Chojna
Przemysław Żółtowski
Sławomir Witkowski
Maciej Raczkowski

Osiągnięcia:

pracujemy nad tym ;)

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 551
port: Gdańsk

sternik:
Grzegorz Rać

wartość współczynnika GPH: 660.6

Wyślij zgłoszenie