Wyślij zgłoszenie

Lista zgłoszeń do regat SailBook Cup 2019

Klasa: Wszystkie | KWR | ORC | OPEN

2

jacht:
Antila
Comfortina32

załoga:

Veronika Utenkova

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: 5159
port: Kaliningrad

sternik:
Albert Utenkov

nr św. pomiarowego KWR:
KG/014/19
współczynnik KWR: 1,3123

2

jacht:
Alf
J-80

załoga:

Załoga

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL-66
port: Puck / Sopot

sternik:
Wojciech Chmielecki

2

jacht:
Opole
Delphia

załoga:

Bartek Waszczyk
Marcin Rogowski
Tomasz Krupski
Piotr Mizera
Piotr Lopatynski de Slepowron
Maciej Knap
Robert Namejka

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: Pol 15317
port: Gdańsk

sternik:
Andrzej Kopytko

długość [m]: 10.75m

2

jacht:
Dexxter
Dufour 382 GL

załoga:

Włodek Czarzasty
Waldek Pawlak
Grzegorz Schetyna
Pamela Anderson

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 15868
port: Gdańsk

sternik:
Witek Nabożny

wartość współczynnika GPH: 669

234

jacht:
OILER PL.
Two tonner

załoga:

Dąbrowski Sławomir
Zahorska Agnieszka
Zalewski Marcin
Mariańska Anna
Poć Artur
Izydorczyk Marek
Magier Grzegorz
Słota Andrzej
Wowra Agnieszka

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 14833
port: GDAŃSK

sternik:
Marek Wołoszyn

długość [m]: 13,4

jacht:
FACIL
Facil 26

załoga:

Rysiek
Janusz
Damian

Osiągnięcia:

że pływamy
IV m-ce Sailbook Cup 2017

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL-10830
port: Elbląg

sternik:
Kubacki Tomasz

nr św. pomiarowego KWR:
EL/002/19
współczynnik KWR: 1,1984

jacht:
Lady Octet
Dufour Arpege 30

załoga:

Krzysztof Kołakowski
Agnieszka Kołakowska
Bartosz Richert

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 10618
port: Gdańsk

sternik:
Tomasz Gołuchowski

długość [m]: 30 stóp

jacht:
KOMPISS
COMPIS 28

załoga:

JAN PIECIUKIEWICZ
PAWEŁ DZIURDZIEWICZ
MAREK BOROWIEC

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: 356
port: FROMBORK

sternik:
GRZEGORZ PIONKE

nr św. pomiarowego KWR:
EL/038/17
współczynnik KWR: 1.2428
długość [m]: 8.56

jacht:
Odyssey
JOD 35

załoga:

Przemek Staszkiewicz
Magda Zaczkowska
Bartek Zdanowicz
Rafał

Osiągnięcia:

Udało się zwodować jacht

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 19679
port: Gdańsk

sternik:
Tomasz Ładyko

nr św. pomiarowego KWR:
robi się
współczynnik KWR: nie wiad

234

jacht:
Dancing Queen
Mono Dehler 46

załoga:

Uścinowicz Joanna
Jankowski Seweryn
Czekaj Magdalena
Grabowski Paweł
Karaś Maria
Nebelski Alek
Kurant Maria

Osiągnięcia:

Mistrz Polski załogowy, Mistrz Polski Double, najszybszy wśród samotników Polonez; Bitwa o Gotland. I miejsce w Pucharze Bałtyku Południowego

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 15067
port: Gdańsk

sternik:
Joanna Pajkowska

długość [m]: 14 m

jacht:
Passadenia
Delphia 40.3

załoga:

Jolanta Kapusta
Mariusz Kowalski
Karolina xxx
........
........

Osiągnięcia:

I-miejsce Open2 SailbookCup2017

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 7908
port: USTKA

sternik:
Waldemar Kapusta

długość [m]: 11,95

jacht:
LITWINKA 2
TURYSTYCZNY

załoga:

KAZIMIERZ BUCZYŃSKI
MARIUSZ RAKOCIŃSKI
JACEK DZIEMIDOWICZ

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 16606
port: FROMBORK

sternik:
MARIAN DRABIŃSKI

nr św. pomiarowego KWR:
EL/005/18
współczynnik KWR: 1,3306

jacht:
KONSAL II
slotta 1200

załoga:

Przemek
Andrzej
Tomek
Grzegorz

Osiągnięcia:

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 3939
port: Puck

sternik:
Ryszard Drzymalski

wartość współczynnika GPH: ...

2

jacht:
HALLELUJAH
DELPHIA 46DS

załoga:

Anna Komosińska
Tomasz Szypka

Osiągnięcia:

16934 boje

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL9590
port: GDAŃSK

sternik:
Krystian Szypka

długość [m]: 14,4

jacht:
LauMarLen II
Albin Vega 27

załoga:

Marek Zalecki

Osiągnięcia:

Turystyczne :)

Klasa: OPEN
nr na żaglu: Pol 17840 / V230
port: Gdańsk

sternik:
Krzysztof Kulis

długość [m]: 8,25

jacht:
Barakam
MBK 98

załoga:

Bartek Włodarczyk
Marcin Kowalik
Maciek Lenk

Osiągnięcia:

Zero.

Klasa: ORC
nr na żaglu: POL 19419
port: Górki Zachodnie

sternik:
Michał Śliwa

wartość współczynnika GPH: 646.8

jacht:
Jazon
Dehler 37

załoga:

Piotr Janikowski
Marta Burzyńska
Renata Grosiak
Tomasz Szymczuk
Anna Leszczyńska
Tomasz Leszczyński
Marcin Leszczyński

Osiągnięcia:

Pięciokrotny udział w SailBook Cup bez skutków ubocznych!

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL13823
port: Gdańsk

sternik:
Roman Jastrzębski

długość [m]: 11,3

234

jacht:
Barnaba
stalowy

załoga:

Jerzy Andryskowski
Piotr Dziedzic
Andrzej Kempa
Karol Kempa
Grzegorz Koneczka
Marek Zastawski
+cztery osoby

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: Pol 22
port: Gdańsk

sternik:
eugeniusz jadczuk

długość [m]: 20,25

2

jacht:
Quick Linever
KWR

załoga:

Osiągnięcia:

Mile widziane

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 10619
port: Gdańsk

sternik:
Jacek Zieliński

nr św. pomiarowego KWR:
GD/005/17
współczynnik KWR: 1.2867

jacht:
Momo One
Jeanneau Sun Fast 39

załoga:

Dominik Kacprzak
Michał Dębowczyk
Paweł Hryszkiewicz
Mikołaj Ryśniak
Michał Zubala

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 13823
port: Gdańsk

sternik:
Marek Bańkowski

długość [m]: 11,99m

jacht:
RESET
Gib Sea 362

załoga:

Maciej Skibiński
Artur Łukaszewicz
Anna Kozłowska
Maciej Raczkowski
+1
+1

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 13955
port: Górki Zach

sternik:
Grzegorz Rać

długość [m]: 10 m

3

jacht:
Apollo Sails 2easy 2
Beneteau First Class Europe

załoga:

Wojciech Makowski
Przemysław Żyła
Jakub Barkowski
Krzysztof Brykalski
Rafał Radecki

Osiągnięcia:

Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2016
Srebrny Dzbanek Sailbook Cup 2017

Klasa: KWR
nr na żaglu: POL 6557
port: Elbląg

sternik:
Tomasz Makowski

nr św. pomiarowego KWR:
EL/008/19
współczynnik KWR: 1.4956

jacht:
Haddock
Sun Odyssey 33

załoga:

Cpt. Grants
Jack Daniels

Osiągnięcia:

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL 8019
port: Gdańsk

sternik:
Jarosław Żbikowski

długość [m]: 9,99

2

jacht:
CAPELLA
Westerly Cirrus

załoga:

Voropaev Mikhail
Evgenii Arkadeev
Vashuk Aleksandr

Osiągnięcia:

Klasa: KWR
nr na żaglu: RU6939
port: YachtClub Kaliningrad

sternik:
Mikhail

nr św. pomiarowego KWR:
KG/015NINE
współczynnik KWR: 1.1718

234

jacht:
YD-41
YD-41 by Forsatio Yachts

załoga:

Przemysław Żółtowski

Osiągnięcia:

forsatioyachts.pl
facebook.com/forsatio

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL
port: Gdansk

sternik:
Michał Kapa

długość [m]: 12,55

34

jacht:
Globe
OPEN 60

załoga:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Osiągnięcia:

I miejsce w Sailbook 2017.

Klasa: OPEN
nr na żaglu: POL - 2
port: Gdansk

sternik:
Zbigniew Gutkowski

długość [m]: 20,23 m

Wyślij zgłoszenie