Post

Niesamowita Kenia

 

 

 

 

 

Chciałbyś założyć bloga o podróżowaniu? Jeśli tak to to rzecz, która koniecznie musisz robić, aby móc zacząć prowadzić takie zapiski. Tak, dobrze myślisz – musisz podróżować. Jednak, aby móc w taki sposób żyć, musisz mieć pracę. Łapanie okazji w każdy kraju odpada, ponieważ w ten sposób nie da się robić.

Praca jest w tym przypadku największą przeszkodą. Nie tylko blokuje nasze plany, ponieważ żeby wjechać to musimy dostać urlop, ale także nas ogranicza pod względem kreatywności. Jeśli pracujesz w fabryce, to czy wracając po pierwszej zmianie jesteś pełen wigoru i energii? No raczej nie. Zwykle wygląda to tak, że jesteśmy koszmarnie padnięci, więc zraz jak wracamy jemy obiad, później włączymy telewizor lub się prześpimy i nagle jest wieczór, zostało nam kilka godzin do snu, więc zjemy kolację umyjemy się i idziemy spać. Tak wygląda w większość ludzi czas po pracy. Dlaczego? Ponieważ zwykle taka jej forma jest wyczerpująca, boli nas głowa od hałasu maszyn, a do tego jesteśmy zmęczeni od ścigania prędkości maszyny, za którą musimy codziennie nadążać i która działa coraz szybciej.

Jeżeli chcesz zarówno pracować jak i podróżować to musisz mieć prace zdalna. Nie jest łatwe znalezienie jej, ponieważ u nas w Polsce nie jest ona jeszcze na tyle popularna, że jak pójdziesz do firmy, to z miejsca Ci przyjmą. Dodatkowo zdalna praca jest przeznaczona dla tych zawodów, które podczas pracy wymagają korzystania tylko i wyłącznie z komputera. Jeśli masz wykształcenie informatyczne to będzie Ci znacznie łatwiej dostać taką pracę niż ktoś, kto komputerem nie potrafi się posługiwać. Jeżeli udało Ci się dostać już swoją prace, to zastanów się gdzie chcesz wyjechać.

Afryka, Masajowie i safari

Wycieczka do Kenii to najlepszy wybór na podróż do Afryki!  Takie miejsce możesz zwiedzić przez biuro podróży. Akurat mamy miesiące, w których jest świetna pogoda, która sprzyja zwierzaniu oraz poznawaniu afrykańskiej kultury. W przypadku takiej podróży zwiedza się wiele ciekawych atrakcji. Jeśli od dziecka marzyłeś, aby zobaczyć słonie, żyrafi oraz inne zwierzęta żyjące na safari to teraz masz właśnie okazję. Możesz również podziwiać piękne, duże koty, które zachwycą Cię gracją i wyglądem.

Bardzo interesujące jest także spotkanie z masajami, które nie powinno Cię ominąć. Będzie to niezwykle porywający temat na bloga, który zachwyci wszystkich czytających Twoje treści. Dodatkowo, do dyspozycji będziesz maił cudowna wodę, która ma turkusowy kolor oraz złote plaże i dżunglę.