Post

Podróż do Indii – Kerala

 

 

 

 

 

Marzysz o bajecznej podróży do innego kraju, która pozwoli Ci poznać kulturę oraz zwyczaje tubylców? Jeśli tylko masz na to ochotę, to nie ma problemu- możesz rezerwować lot. Ale zaraz. Wszystko zależy od tego, czy dostaniesz urlop w pracy.

Całkiem inna historia jest dla tych, którzy mają prace zdalną. Jest ona nie tylko znacznie wygodniejsza, ale także bardziej korzystna. Co najlepsze nie tylko dla nas, ale i dla pracodawcy. Dzieje się tak, ponieważ nie musi on za Cienie ponosić kosztów utrzymania w firmie. Jeśli pracowałbyś w biurze, to byś musiał tam siedzieć przed komputerem, który stoi na biurku, pobiera prąd, a także zajmowałbyś miejsce. Dzięki temu, że pracujesz w domu, korzystasz ze swojego prądu oraz masz swoje biurko, laptopa itp. jesteś bardzo na rękę z taka forma pracy. Mimo, że to ty ponosisz koszty prądu oraz zużycia sprzętu, to jest zaleta, która zdecydowanie to przebije, mianowicie dojazd do pracy. Jak wiadomo, zwykle jest to dość duży wydatek. Nie tylko zużywamy paliwo oraz nerwy stojąc w korkach, ale także samochód, który się psuje, co jakiś czas. Jeśli jednak nie musimy nie jeździć do pracy, to się on nie zużywa. Dzięki temu mamy więcej zysku nie tylko, pod względem dojazdów, ale również sprawnego samochodu.

Jednak w takiej pracy, także przydałby się urlop. Wiadomo, że można po prostu wziąć ze sobą laptopa i pracować, ale czy na pewno zdążysz coś wtedy zobaczyć? Jeśli masz zamiar leżeć na plaży, to możesz w taki sposób postępować, jeśli jednak chcesz coś zwiedzić i poznać kulturę innego kraju, to znacznie lepszy będzie na to wolny czas niż tylko godziny po południu.

 

Mieszkanie na łodzi i idylliczna plaża

A co powiesz na zwiedzenie Indii? Jest to ciekawy kraj nie tylko pod względem przyrodniczym, czy klimatycznym, ale także kulturowym. Jest całkowicie odmienny od naszego i będzie doskonała odskocznią od codzienności i rutyny.

Znalazłeś ofertę wyjazdu z biurem podroży? Jeśli tak, to nie masz, na co czekać, ponieważ takie wycieczki są doskonale zorganizowane. Poznasz Indie z całkowicie innej strony, a dokładniej stan Kerala. Pierwsza przygoda będzie miasteczko Koczin, gdzie znajdziesz kolonialne katedry oraz sztuczna wyspę, którą zbudowali Brytyjczycy. Kolejnym przystankiem będzie kraina Thekkady czyi nieskończone łańcuchy pięknych pól oraz plantacji przypraw. Będziesz także cały dzień podróżował łodzią na statku obserwując tropikalną przyrodę oraz podziwiając jej piękno. Na tymże statku będzie także nocleg. Na końcu odpoczniesz na cudownej plaży Kovalam.

Zainteresowany wycieczką do Indii? Zapoznanie się z ofertą Planet Escape: https://planetescape.pl/kraj/indie/.